Cancel Preloader
 Şişli Camcı Hizmeti

Şişli Camcı Hizmeti

Şişli camcı olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde 50 yıldır pek çok projede görev aldık. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak başarıyla görevlerimizi tamamladık. Müşterilerimizden aldığımız destekle büyüyerek günümüze kadar geldik. Sektörde edindiğimiz deneyimler sayesinde daha kaliteli hizmet vermekteyiz. 2 yıl garantili ürünlerimizle pratik çözümler sunuyoruz. Sektörde öncü Ege Pen, Adopen, Winsa, Pimapen, Erpen, Fıratpen ve Pakpen gibi firmalarla çalışıyoruz. Sitemizdeki hizmetlerimiz bölümünden 2 yıl garantili ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Daha önceleri ofislerde tercih edilen cam kapılar günümüzde evlerde de tercih edilmektedir. Ahşap kapılara göre daha estetik bir görüntüsü vardır. Kullanıldığı yere derinlik katarak daha geniş ve ferah gözükmesini sağlar. Ofis ve ev tipi cam kapı ürünümüz sayesinde siz de çağa ayak uydurabilirsiniz. Balkonlarınızda şık ve modern bir görünüm elde etmek için cam balkon yaptırabilirsiniz. Yeni nesil katlanır cam balkonlar sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Katlanır cam balkonlara alternatif olarak üretilen sürme ve giyotinli cam balkon seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. Bu hizmetimizle siz de evinizde yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Isı cam ürünlerimiz evleriniz ve iş yerlerinizde muhteşem yalıtım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra güneş ve gürültü kontrolü ile güvenliğe katkı sağlamaktadır.

Şişli Camcı
Şişli Camcı

Şişli Camcı Hizmeti

Siz de çok tercih edilen ısı cam ürünlerimizden satın alarak ısıdan tasarruf edebilirsiniz. Firmamız mobilyalardan banyolara, evlerden mağazalara, stüdyolardan spor salonlarına kadar pek çok mekanın vazgeçilmez unsuru olan aynaların üretimini de yapmaktadır. Kullanıldığı mekana aydınlık ve derinlik katan aynaları istediğiniz ebatta üretip adrese teslim etmekteyiz. Ürünlerimizden satın almak ve hangi ürünü alacağınızı danışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Şişli camcı servisi olarak 7/24 tamir hizmeti sunuyoruz. Ürünlerinizde meydana gelen hasarları kısa sürede, en iyi şekilde onarıyoruz. Şişli’nin 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Şişli (Merkez), Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye ve Yayla mahallelerinde servis hizmeti vermekteyiz. Cam, pimapen ve duşakabin sistemlerinizde meydana gelen arızalarda sitemizdeki telefon numaramızdan anında bizi arayabilirsiniz.

Sarıyer bölgesinde yaşıyorsanız Sarıyer Camcı hizmeti için buradaki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

 Eyüp Camcı

Eyüp Camcı

 Bakırköy Camcı

Bakırköy Camcı

 Bahçelievler Camcı

Bahçelievler Camcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir