Cancel Preloader
 Sarıyer Camcı

Sarıyer Camcı

Sarıyer camcı olarak farklı pencere, kapı ve balkon kenarlarına takılacak camları isteğinize uygun boyutlarda kesiyor ve monte ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, işimizi titizlikle yapıyoruz. 50 yıldır sektörde edindiğimiz deneyimlerle İstanbul’un pek çok ilçesinde kaliteli hizmet veriyoruz. Isı cam, ayna, lamine cam, sineklik, pimapen cam, duşa kabin, cam balkon, alüminyum doğrama ve cam kapı hizmetleri vermekteyiz. Pimapen cam sağlamlık ve hafiflik özelliği başta olmak üzere aşınma dayanımı, hafifliği ve iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasından dolayı binalarda avantaj sağlamaktadır.

Son zamanlarda özellikle sürmeli, katlanır ve giyotinli cam balkon seçenekleri çok tercih edilmektedir. Bu cam seçeneği sayesinde 4 mevsim balkonunuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tente, pergola ve kış bahçesi gibi sistemlerin altına sürme cam balkon kullanılabilir. Ferah ve estetik bir görünüm sağlar.  Duşakabin sistemleri ile banyonuzda modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüzlerce çeşitte kompakt, düz ve desen seçeneklerinden istediğiniz ürünün üretimini yapabiliriz. Garantili şok duş ve jakuzi montajını da yapabiliriz. Zengin ürün seçeneklerimiz içerisinden size en uygun olanı seçmek için bize danışabilirsiniz.

Sarıyer Camcı – 7/24 Camcı Hizmeti

Hızlı teklif seçeneğimize tıklayarak istediğiniz ürünler için ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. 2 yıl garantili cam ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Adopen, Winsa, Erpen, Pakmen, Fıratpen ve Pimapen gibi sektörde öncü markalarla çalışıyoruz. Yazın sıcağında pencerenizi, kapınızı açıp iş yeri ve evinizi havalandırmak isteyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda en büyük sorununuz sinek, sivrisinek ve haşere gibi böceklerin eve girmesi olacaktır. Bu durumdan korunmak için satışını yaptığımız sinek sistemleri size yardımcı olacaktır. İstenen ölçülerde, istenilen yere uygun olarak sineklik üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Tül yırtılmaları, menteşe sorunu gibi istenmeyen durumlarda ücret iadesi de yapmaktayız.

Sarıyer camcı servisi olarak Emirgan, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa, Rumelifeneri, Zekeriyaköy, Baltalimanı, Rumeli Hisarı, Demirci, PTT Evleri, Kısırkaya, Çayırbaşı, Kumköy, Poligon, Uskumruköy, Fatih Sultan Mehmet, Bahçeköy, İstinye, Garipçe, Pınar, Kısırkaya, Kocataş mahallerinde hizmet vermekteyiz.  Sitemizdeki iletişim bilgilerinden 7/24 bizimle iletişimle geçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da diğer semtlerde de camcı hizmeti arıyorsanız bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 Eyüp Camcı

Eyüp Camcı

 Bakırköy Camcı

Bakırköy Camcı

 Bahçelievler Camcı

Bahçelievler Camcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir