Cancel Preloader
 İkitelli Camcı

İkitelli Camcı

İkitelli bölgesinde tüm evlere ve işyerlerine en iyi camcı servisi hizmeti vermekteyiz. Kırık, çatlak ve eskimiş camlarınızı hızlı bir şekilde ölçüleri alınarak takılmaktadır. En uygun fiyatla garantili cam değişimleriniz yapılmaktadır. Firmamızda; lamine, temperli, ısıcam, düz cam, çift cam, karolajlı cam, cephe camı, konfor cam, buzlu cam, kumlamalı cam, desenli cam, ayna gibi bir çok çeşitlerini fabrikamızda bulabilirsiniz.

Cam tamiri hizmetlerimizi birçok işletme, kurumsal ve bireysel müşterilere ulaştırmış bulunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında cam balkon, duşakabin, cam kapı, vitrin camı, masa ve sehpa camı, temperli cam, lamine cam, dış cephe camı, fotoselli kapı cam sistemleri satışı, imalatı, montajı, bakımı, tamiri hizmetleri yer almaktadır.

Şirketimiz aynı zamanda sineklik, otomatik kepenk ve panjur sistemleri, pimapen imalatı, tamiri, satışı, servisi, bayisi hizmetlerini de yapmaktadır.

Tamirat işlemlerinde kullanılan tüm aksesuarlar, yedek parçalar garantilidir. Kaliteli iş ve işçilik kullanılmaktadır.

İkitelli camcı fiyatları bütçenizi aşmayacak şekilde kaliteden ödün vermeden ölçüye göre fiyatlandırılmaktadır. Örnek vermek gerekirse taktırmak istediğiniz camın modeline göre; damperli cam, aynalı cam, vb. gibi fiyat farklılıkları görülebilir. Sizin için en uygun fiyatı verebilmemiz için bizler ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ölçüyü belirterek fiyat alabilirsiniz.

İkitelli camcı firması olarak, hizmet verdiğimiz bölgeleri şunlardır;

Altınşehir Mahallesi

Başakşehir Mahallesi

Güvercintepe Mahallesi

Kayabaşı Mahallesi

Şahintepe Mahallesi

Ziyagökalp Mahallesi

“7/24 İkitelli Cam Servisi İletişim”

 Eyüp Camcı

Eyüp Camcı

 Bakırköy Camcı

Bakırköy Camcı

 Bahçelievler Camcı

Bahçelievler Camcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir