Cancel Preloader
 Fatih Pimapen Tamiri

Fatih Pimapen Tamiri

İnşaat sektörünün doğuşu ile birlikte yapılan her türlü yapının içerisinde pencere ve camlar yer almaktadır. Evler, ofisler, gökdelenler, okullar gibi hatta birçok taşıtta da camlara yer verilir. Bir inşaat yapısında pencere kullanmak büyük önem arz etmektedir. Zira yapıların her ne kadar ısı yalıtımlı olsa bile pencere ve camlarının olmaması içeri kısmın sıcak tutulması adına tek başına sonuç vermeyecektir. İşte burada pencerelerin kullanılması önemli olmaktadır. Eski zamanlarda tahta pencere ahşaplar ile tutturulan camlar her ne kadar işe yaramış olsa da belirli bölgelerden soğuk akışına engel olamaz durumdalardı. Gelişen teknolojiler sayesinde bu ahşap kullanım yerini daha dayanaklı ve ısı kaybını en aza indirgeyen pimapen yapıya bıraktı. Günümüzde de yapılan her bina da cam kullanımı yanında pimapen pencere ilk tercih olmaktadır.

Pimapen yapısı gereği ahşap kalıplara göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Ancak pimapen pencere de her zaman aynı etkiyi göstermeyebilmektedir. Zira kimi zaman etrafına çekilmiş silikon tabaka eskiye bilmekte ya da herhangi bir yerinde bozulma veya kırılma olabilmektedir. Bu gibi durumlarda pimapen tamiri işlerinde uzman kişilerden yardım almak en doğru atılacak adım olacaktır. Bu sayede yaşanılan sıkıntı düzgünce giderilip pencerelerin kullanımına rahatlıkla devam edilecektir. Bu yüzden bozuk olan ya da düzeltilmesi gereken bir kısmı bulunan pencere için vakit kaybetmeden pimapen tamiri ve bakımı yaptırılmalıdır.

İstanbul’un her ilçesine pimapen pencere tamiri hizmeti vermekte olan firmamız Fatih ilçesinde bulunan Aksaray, Akşemseddin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Derviş Ali, Eminsinan, Hacıkadın, Haseki Sultan, Hırkai Şeirf, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalendarhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa, Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Muhsinehatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç İshak, Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbülefendi, Şehremini, Şehsuvarbey, Tahtakale, Tayahatun, Topkapı, Yavuzsinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule ve Zeyrek Mahallelerine de 7 gün 24 saat pimapen tamiri hizmeti vermektedir.

 Eyüp Camcı

Eyüp Camcı

 Bakırköy Camcı

Bakırköy Camcı

 Bahçelievler Camcı

Bahçelievler Camcı